pl en  
 

Ateliermody.pl

Odzież Reklamowa, Stroje dla Hostess

Odzież reklamowa - Stroje dla hostess

Oferta dla agencji reklamowych i innych firm prowadzących akcje promocyjne, odzież reklamowa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z renomowanymi agencjami reklamowymi, Atelier Mody jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom wobec strojów na kampanie reklamowe oraz imprezy promocyjne. Wykonujemy projekty indywidualne, stylizacje lub adaptujemy projekty z naszego katalogu. Specjalizujemy się w ekskluzywnych i nietypowych strojach dla hostess. Szyjemy z dzianin, tkanin, skór i nietypowych materiałów jak papier czy metal. Stosujemy haft, kamienie, cekiny i pióra. Nanosimy logo lub zdobienie techniką termotransferu, sitodruku, haftu, sublimacji, odlewu metalowego i innych.

Oferujemy kompleksowo projektowanie, produkcję wraz ze zdobieniem oraz dystrybucję odzieży dla hostess, promotorów oraz teamów promocyjnych. Na podstawie projektów lub powierzonych wzorów produkujemy: suknie na eventy, odzież promocyjną do klubów, sklepów i działań plenerowych, szarfy, fartuchy, koszulki polo, t-shirty, bluzy, koszule, garnitury, spódnice, spodnie, żakiety, płaszcze, kurtki, krawaty, muszki i apaszki, nakrycia głowy oraz dodatki.

Dodatkowo projektujemy gadżety tekstylne, pokrowce, biżuterię, torby, nadruki, hafty i dodatki do odzieży jak metki i wszywki firmowe, guziki z logo i inne.

Oferujmy obsługę i nadzór w trakcie trwania imprez promocyjnych. Podejmujemy się także stylizacji ubioru, fryzury i makijażu.

W celu zapoznania Państwa z pełnymi efektami naszej działalności w dziedzinie odzieży reklamowej i strojów promocyjncych , zapraszamy do Galerii